Domů Domů Služby Novinky Akce Kontakt Odkazy

Měření antioxidantů Slečna Hlavatá při líčení Povídání o Srí Lance Duhová medicína paní Mařádkové Relaxace při duhové medicíně Nepál Radky Tkáčikové

Akce přelomu roku 2013 a 2014

Pro své zákaznice jsem v rozmezí třech měsíců připravila dvě akce. V listopadu to bylo setkání s doktorkou Liptákovou, která se zabývá problematikou antioxidantů a jejich vlivu nejen na stav naší pokožky. Kromě přednášky předvedla i přístroj na měření antioxidatů v organismu, což mnohé z vás na místě vyzkoušely. Dále jste si mohly prohlédnout a zakoupit různé předměty pro zkrášlení přicházejících vánočních svátků, slečna Hlavatá předvedla na několika z vás ukázky líčení a na závěr jsme se přesunuly do tepla Srí Lanky o které nám vyprávěla Eva Vydrová.

Hned na začátku roku 2014 jsem využila příležitosti a pozvala svoji kamarádku Radku Tkáčikovou, která si ve svém nabitém programu našla čas a ve svém poutavém vyprávění nás přenesla do míst, kde jako provodkyně prožila mnoho příjemných, ale i těžkých chvil - do Nepálu a okolí hory Manaslu. Jejímu zasvěcenemu vystoupení ale ještě předcházela přednáška paní Mařádkové o meditačním relaxačním centru Duhová medicína s ukázkou používaných technik, které si většina z vás i na místě mohla vyzkoušet.